ul. Złocieniowa etap IV z widokiem na las

ul. Złocieniowa, etap IV z widokiem na las

tereny rekreacyjne
łatwy dojazd
zielone tereny, czyste powietrze
miasto Poznań
komunikacja miejska

ul. Złocieniowa etap IV z widokiem na las

Powierzchnia: ok. 145 m2

Powierzchnia działki: 500 m2

Liczba pokoi: 5

Rodzaj zabudowy: dom dwulokalowy/bliźniaczy , 2 budynki/ 4 lokale

Termin oddania: III 2020

Cena: 730.000 zł

Oferta dotyczy 2 domów dwulokalowych (bliźniaczych) – 4 lokale mieszkalne, zlokalizowanych przy ulicy Złocieniowej, na działce z pięknym rozległym widokiem.

Przepiękny widok z okien, na las, na tereny zielone wokół, żadna zabudowa nie zasłoni pięknych krajobrazów.

Każdy lokal ma garaż oraz 2 miejsca postojowe przed domem. Metraż całkowity lokalu z garażem to około 145 m 2. Działka dla każdego lokalu to ± 500 m2.
Tereny, na którym budujemy są na północy Poznania, w dzielnicy Umultowo. Teren ten jest komunikacyjnie połączony ze ścisłym centrum Poznania. Odległość do centrum to około 8-9 km. W pobliżu 4 autobusy miejskie, 1 autobus nocny. Dla naszego terenu wybudowany jest i oddany do użytku we wrześniu 2018 r. nowoczesny kompleks przedszkolno – szkolny – szkoła podstawowa. Dzielnica Umultowo jest wolna od wysokich zabudowań i dużych osiedli, z dala od zgiełku miasta, znajdują się tu głównie zabudowy jednorodzinne. Cisza, spokój, zieleń, natura, piękne tereny spacerowo-rowerowe od początku własnych drzwi, jednak nie rezygnując z życia miejskiego, do którego jest bardzo blisko.

Oferowane domy mają piękny widok z każdej strony. Widok z okien roztacza się na lasy i łąki, (zapraszamy poniżej do galerii zdjęć)

Na parterze znajduje się: garaż, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie pomocnicze, toaleta, salon z podejściem pod kominek, duże okna i przeszklenia;
Na piętrze znajdują się 4 pokoje oraz duża łazienka.

Dodatkowo trwa budowa tramwaju oraz Nowej Naramowickiej do 2022 roku. Trasa ta zdecydowanie usprawni komunikację publiczną i indywidualną oraz przyniesie nowe możliwości w ruchu miejskim.

Zapraszamy do kontaktu i kupna nieruchomości

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

nasi dostawcy materiałów -