ul. Świetlikowa etap VI ostatni

Świetlikowa etap ostani

Poznań
tereny rekreacyjne
4 autobusy miejskie, 1 nocny
dobra komunikacja
zieleń wokół

ul. Świetlikowa etap VI ostatni

Powierzchnia: 151 m2

Powierzchnia działki: 750 m2

Liczba pokoi: 5

Rodzaj zabudowy: dom dwulokalowy

Termin oddania: 2024

Cena: 1.180.000 zł

Oferta dotyczy 4 domów dwulokalowych (bliźniaczych) – 8 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Świetlikowej, działki 135/75 od południa oraz 136/36 od północy.

Każdy lokal ma garaż oraz miejsce postojowe przed domem. Metraż całkowity lokalu z garażem to około 154 m 2. Działka dla każdego lokalu to ± 750 m2. Klient ma możliwość wyboru standardu wykończenia.

Tereny, na którym budujemy są na północy Poznania, w dzielnicy Umultowo. Teren ten jest komunikacyjnie połączony ze ścisłym centrum Poznania. Odległość do centrum to około 8-9 km. W pobliżu 4 autobusy miejskie, 1 autobus nocny. Dla naszego terenu wybudowany jest i oddany do użytku we wrześniu 2018 r. nowoczesny kompleks przedszkolno – szkolny – szkoła podstawowa. Dzielnica Umultowo jest wolna od wysokich zabudowań i dużych osiedli, z dala od zgiełku miasta, znajdują się tu głównie zabudowy jednorodzinne. Cisza, spokój, zieleń, natura, piękne tereny spacerowo-rowerowe od początku własnych drzwi, jednak nie rezygnując z życia miejskiego, do którego jest bardzo blisko.

Oferowane domy mają piękny widok z każdej strony.

Na parterze znajduje się: garaż, osobna kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z podejściem pod prysznic oraz schowkiem pod schodami, salon z podejściem pod kominek, duże przeszklenia;
Na piętrze znajdują się 4 pokoje oraz duża łazienka i garderoba.

Dodatkowo trwa budowa tramwaju oraz Nowej Naramowickiej do 2022 roku. Trasa ta zdecydowanie usprawni komunikację publiczną i indywidualną oraz przyniesie nowe możliwości w ruchu miejskim.

Zapraszamy do kontaktu i kupna nieruchomości

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

nasi dostawcy materiałów -