ul. Malachitowa / Umultowo / Poznań

ul. Malachitowa / Umultowo / Poznań

drogi rowerowe, połączenie z centrum
komunikacja miejska
piękne otoczenie wśród zieleni
prosta i dostępna komunikacja z centrum

ul. Malachitowa / Umultowo / Poznań

Powierzchnia: 109 m2

Powierzchnia działki: ok. 450 m2

Liczba pokoi: 6

Rodzaj zabudowy: dom dwulokalowy

Termin oddania: IX 2023 / GOTOWE

Cena: 1.030.000 zł

Polecamy Państwu nowe domy dwulokalowe na Umultowie.

Inwestycja jest położona wśród zieleni, i łąk nadwarciańskich, wśród niskiej zabudowy. Przepiękne zagospodarowanie działki drzewami, oraz piękne widoki z okien.

 

✅ Urokliwa lokalizacja w zielonej dzielnicy Poznania oraz zadrzewione działki przynależne do domów

✅ Pompa ciepła

✅ Ponadczasowa architektura budynków z dużymi przeszkleniami

✅ Nowoczesne i bardzo dobre jakościowo automatyczne żaluzje , posesja opłotowana, z gotowymi podjazdami i chodnikiem

Domy ulica Malachitowa – Umultowo :

Inwestycja przy ulicy Malachitowej to domy dwulokalowe, tzw. bliźniaki, które położone są w dzielnicy Umultowo, nazywanej zielonymi płucami Poznania. Każdy dom ma powierzchnię liczącą 109 m kw, z działką przynależną o powierzchni ok. 600 m kw. Na parterze domów zaplanowano część kuchenną, jadalnię i salon z kominkiem, oraz pięknymi przeszkleniami, osobny pokój, który może być wykorzystany na domowe biuro lub pokój gościnny, dużą toaletę i schowek pod schodami. Na piętrze znajdą się 4 niezależne pokoje do dowolnej aranżacji oraz duża łazienka. Dodatkowo w domach znajduje się poddasze nieużytkowe, które można wykorzystać jako schowek np: na walizki, sanki, narty itp. Domy zostały zaprojektowane w ponadczasowym stylu, z nowoczesnymi elewacjami i dużymi przeszkleniami, efektownie wpisując się w otaczającą je zieleń. Podświetlona elewacja, podjazd i dojście do domu wyłożone wysokiej jakości kostką, a także nowoczesne i wysokiej jakości automatyczne żaluzje to dodatkowe atuty budynków. Domy będą ogrzewane pompami ciepła, co stanowi proekologiczne i oszczędne rozwiązanie grzewcze.

Domy wybudowano w bocznej odnodze od ulicy Dolnej, zapewniając ciszę i spokój od zgiełku głównej ulicy. Dzielnica Umultowo, gdzie powstały, jest nazywana zielonymi płucami Poznania. Znajduje się bowiem w wyjątkowym otoczeniu lasów i jezior, a zabudowania okolicy stanowią głównie domy jednorodzinne.

Komunikacja i transport publiczny

Z ulicy Naramowickiej do centrum Poznania można dojechać w 15 minut. Kursują tu również autobusy nr 167, 911 oraz autobus nocny.

Edukacja

W odległości 1,5 km znajduje się natomiast nowoczesny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, otwarty w 2018 roku, do którego dzieci bezkolizyjnie i bezpiecznie mogą dotrzeć np: rowerem lub pieszo.

Rezerwacja i płatność

Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji i płatności znajdą Państwo u dewelopera.

Ukończenie inwestycji to: IX 2023 r

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

nasi dostawcy materiałów -