ul. Kopcowa ( nowa nazwa ul. Limonkowa )

ul. Kopcowa

komunikacja miejska
trasy rowerowe, rowerowe połączenie z miastem
infrastruktura miejska wokół
tereny zielone wokół
6 km do centrum

ul. Kopcowa ( nowa nazwa ul. Limonkowa )

Powierzchnia: 109 m2

Powierzchnia działki: ok. 270 m2 w zależności od lokalu

Liczba pokoi: 6

Rodzaj zabudowy: dom dwulokalowy

Termin oddania: gotowy

Cena: 825.000 zł

Oferujemy na sprzedaż nowo powstające budynki dwu lokalowe. Inwestycja obejmuje 5 budynków dwu-lokalowych, czyli 10 niezależnych lokali. Każdy lokal będzie miał od 109m2. Przy ulicy Naramowickiej, do której od inwestycji jest około 700-800m, jest przystanek autobusowy, gdzie jeżdżą 2 linie miejskie dzienne ( 167 i 911 ) oraz 1 linia miejska nocna. Do linii autobusowych, które jadą na Piątkowo i Pestkę jest 1200 m, a na ul. Boranta do autobusu nr 46 – 1200 m. Dla naszego rejonu powstał nowoczesny kompleks szkolno – przedszkolny, przy ul. Umultowskiej. Odległość do szkoły, przedszkola do około 1500 m. Również taka odległość jest do aktywności sportowych- basen i korty tenisowe na ul. Zagajnikowej lub piękny i nowoczesny kompleks FairPlayce 1000 m – siłownia, kryte korty, joga, squash i wiele innych. Piękne tereny nadwarciańskie to kolejna atrakcja tej lokalizacji, długie spacery, biegi czy przejażdżki rowerowe nad samą Wartą to teren od progu od domów.
Domy posiadają przepiękny widok, na Dziewiczą Górę oraz Łąki Nadwarciańskie

Domy i posesja są oświetlone, co zapewni bezpieczeństwo. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca postojowe. Poddasze nieużytkowe – możliwość aranżacji jako schowek, garderoba, strych.
Działka do każdego lokalu to około 270 m2
Ważne jest to, iż trwa budowa tramwaju na Naramowice oraz Nowej Naramowickiej. Docelowo pętla tramwajowa będzie przy pływalni UAM, i szkole na Zagajnikowej.

Układ pomieszczeń jest zaprojektowany aby każdy mieszkaniec mógł indywidualnie dopasować go do swoich potrzeb. Na parterze znajduje się korytarz z miejscem na szafę 4,2 m2 oraz przestronna toaleta 5,5 m2, przestrzeń pod schodami można wykorzystać na garderobę lub szafy, a korytarz prowadzi do pięknego salonu z kominkiem 28 m2 + część kuchenna 7,4 m2, na parterze znajduje się również dodatkowy pokój o wielkości 7m2, który może posłużyć jako domowe biuro, gabinet lub pokój gościnny. Piętro to 4 pokoje o zróżnicowanym metrażu -11m2 , 10 m2, 8,3m2 oraz 10,3 m2, do zaaranżowania wg własnych potrzeb: gabinet, biblioteka, pokoje dzieci, sypialnie, pokój gościnny, sportowy, fitness i wiele innych. Spora łazienka 7,8 m2 to metraż, który umożliwia jednocześnie umiejscowienia np: wanny i prysznica, dwóch umywalek. Poddasze może służyć jako schowek – możliwość montażu schodów rozkładanych.

Ponadczasowa bryła, dach kopertowy, ciekawa elewacja oraz duże przeszklenia, spowoduje, że domy pięknie się wpiszą w otaczającą zieleń.
Elewacja będzie oświetlona, podjazd, dojście do domu jest wyłożony kostką – wysokiej jakości kostką, którą stosujemy na naszych budowach.
Osłona okna to rolety elektryczne, które montujemy zarówno na parterze jak i na piętrze.
Ogrzewanie gazowe – przyłącze, woda Aquanet, kanalizacja – zbiornik bezodpływowy

To jest dobry adres Waszego nowego domu…

bezpośrednie połączenie z miastem – chodniki, ścieżki rowerowe, droga, komunikacja miejska, ścisłe centrum 6 km
szkoła , przedszkole – wszystko nowe – spacerem od domu, dzieci samodzielnie mogą chodzić do szkoły
własny dom, przestronny i komfortowy do życia metraż, kominek, tereny zielone, spacerowe, rekreacyjne
samochód pod domem
zielona dzielnica Poznania
brak opłat stałych, takich jak czynsz

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami.

nasi dostawcy materiałów -