ul. Jaśkowiaka

ul. Jaśkowiaka

trasy rowerowe
blisko do przystanku komunikacji miejskiej 300m
dobra lokalizacja
tereny zielone
wszędzie blisko

ul. Jaśkowiaka

Powierzchnia: 154,5m2

Powierzchnia działki: 750 m2

Liczba pokoi: 5

Rodzaj zabudowy: dom dwulokalowy

Termin oddania: IV 2023

Cena: 1.150.000 zł

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom dwu lokalowy ( tzw. bliźniak ) w bardzo dobrej lokalizacji oraz w przepięknym otoczeniu lasów i jeziora. Dzielnica Umultowo, to północna część Poznania, tzw. zielone płuca Poznania, urokliwe miejsce do życia. Nasze domy są z dostępem do prądu, wody , zbiornik bezodpływowy. Zabudowa wśród domów jednorodzinnych, brak wysokich budynków i bloków. Na działce drzewa – sosny. Sama lokalizacja inwestycji powoduje, że jest to bardzo dobra nieruchomość. Przystanek autobusowy w odległości około 300 m.
Dom położony jest przy ulicy Jaśkowiaka ( na małej bocznej odnodze tej ulicy ). Idealne miejsce do życia i aktywności.
Do każdego lokalu ( połówki bliźniaka) przynależy +/- 750 m² gruntu.
Domy mają 154 m2, 77 m2 parter + 77 m2 piętro. Układ pomieszczeń jest zaprojektowany aby każdy mieszkaniec mógł indywidualnie dopasować go do swoich potrzeb. Na parterze znajduje się garaż 17,9m2, duża toaleta 5,7m2 oraz pralnia z kotłownią 4,9m2, przestrzeń pod schodami można wykorzystać na garderobę lub szafy, a korytarz prowadzi do pięknego salonu z kominkiem 29 m2 + część kuchenna 8,2m2. Piętro to 4 pokoje o zróżnicowanym metrażu -15m2 , 11,1 m2, 11,8m2 oraz 20 m2, do zaaranżowania wg własnych potrzeb: gabinet, biblioteka, pokoje dzieci, sypialnie, pokój gościnny i wiele innych. Spora łazienka 9m2 to metraż, który umożliwia jednocześnie umiejscowienia np: wanny i prysznica, dwóch umywalek. Poddasze może służyć jako schowek – możliwość montażu schodów rozkładanych.
Ponadczasowa bryła, nowoczesna elewacja oraz duże przeszklenia, spowoduje, że domy pięknie się wpiszą w otaczającą zieleń.
Elewacja będzie oświetlona, podjazd, dojście do domu jest wyłożony kostką – wysokiej jakości kostką, którą stosujemy na naszych budowach.
Osłona okna to nowoczesne i bardzo dobre jakościowo automatyczne żaluzje fasadowe ( nie mylić z roletami zewnętrznymi ), z możliwością całkowitego zaciemnienia, lub indywidualnego sterowania lamelami i ich kątem; wg potrzeb.
Ogrzewanie: pompa ciepła.
Planowane ukończenie inwestycji to: IV 2023 r
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

nasi dostawcy materiałów -