Baranowo, ul. Platynowa, „podwójny”

ul. Platynowa / Baranowo / Poznań

trasy / ścieżki rowerowe
komunikacja
tereny zielone
spokojna i nowoczesna dzielnica Poznania

Baranowo, ul. Platynowa, „podwójny”

Powierzchnia: 123 m2

Powierzchnia działki: ok 400 m2

Liczba pokoi: 6

Rodzaj zabudowy: budynek dwulokalowy tzw.bliźniak

Termin oddania: II/III 2024

Cena: 1.080.000 zł

Polecamy Państwu nowy lokal w domu dwulokalowym w pięknej dzielnicy, w Baranowie ( kod pocztowy 62-081 ), przy jeziorze kierskim.

W ofercie mamy 5 budynków dwulokalowych, czyli 10 lokali oraz 4 budynki czterolokalowe, czyli 16 lokali. Razem w inwestycji powstanie 26 lokali mieszkalnych.

Inwestycja jest położona wśród zieleni, niskiej jednorodzinnej zabudowy, jeziora kierskiego oraz okolicznych łąk i terenów rekreacyjno spacerowych. Działki należące do lokalu mają wielkość od 400 m².

 

✅ Urokliwa lokalizacja przy granicy/dzielnicy Poznania oraz przestronne działki przynależne do domów

✅ Pompa ciepła

✅ Ponadczasowa architektura budynków z dużymi przeszkleniami

✅ Nowoczesne i bardzo dobre jakościowo automatyczne żaluzje w całym domu , posesja opłotowana, z gotowymi podjazdami i chodnikiem. Każdy lokal na swojej posesji ma minimum dwa miejsca postojowe.

Domy ulica Platynowa – Baranowo :

Inwestycja przy ulicy Platynowej to domy dwulokalowe, tzw. bliźniaki, które położone są w Baranowie, na granicy Poznania, z bardzo dobrą komunikacją publiczną jak i samochodową. Lokale mają powierzchnię liczącą 123 m kw, z działką przynależną o powierzchni ok. 400 m kw

Na parterze lokalu zaplanowano część kuchenną, jadalnię i salon z kominkiem, oraz pięknymi przeszkleniami, osobny niezależny pokój, który może być wykorzystany na domowe biuro lub pokój gościnny, dużą toaletę i schowek pod schodami. Na piętrze znajdą się 4 niezależne pokoje do dowolnej aranżacji oraz duża łazienka. Dodatkowo w domach znajduje się poddasze nieużytkowe, które można wykorzystać jako schowek np: na walizki, sanki, narty itp. Domy zostały zaprojektowane w ponadczasowym stylu, z nowoczesnymi elewacjami i dużymi przeszkleniami, efektownie wpisując się w otaczającą je zieleń. Podświetlona elewacja, podjazd i dojście do domu wyłożone wysokiej jakości kostką, a także nowoczesne i wysokiej jakości automatyczne żaluzje to dodatkowe atuty budynków. Domy będą ogrzewane pompami ciepła, co stanowi proekologiczne i oszczędne rozwiązanie grzewcze.

Domy wybudowano przy ul. Platynowej, która została przez gminę całkowicie odnowiona, dojazd oświetlony i asfaltowy oraz szerokie chodniki, zapewniają komfortowe i bezpieczne dotarcie do domu. Baranowo, gdzie powstała nasza inwestycja, jest nazywana zielonymi płucami Poznania. Znajduje się bowiem w wyjątkowym otoczeniu lasów i jezior, a zabudowania okolicy stanowią głównie domy jednorodzinne.

Dojazd:

Samochodem dojazd do centrum to 15 minut.

Komunikacja i transport publiczny

4 minuty od naszej Inwestycji znajduje się miejski przystanek autobusowy. Z ulicy Szamotulskiej do centrum Poznania można dojechać w 20 minut. Kursują tu autobusy nr 821 oraz 899.

Edukacja

Szkoła podstawowa znajduję się 2 minuty pieszo od naszej Inwestycji, do której dzieci bezkolizyjnie i bezpiecznie mogą dotrzeć np: rowerem lub pieszo; w niedalekiej odległości znajduje się również kolejna szkoła oraz przedszkola oraz żłobki.
Sport:
Ścieżki spacerowe, drogi rowerowe, boiska rekreacyjne, place zabaw , Termy Tarnowskie
Jezioro Kierskie to niezliczona ilość i możliwość uprawiania sportów: żaglówki, deski SUP, pływanie, nurkowanie, wędkowanie, szkoły windsurfingu, szkoły żeglowania

W POBLIŻU
– szkoły podstawowe, przedszkola, żłobki
– place zabaw
– jezioro Kierskie z wieloma plażami oraz molem
– Ośrodek Sportu i Rekreacji
– lokalne restauracje
– obiekty handlowe ze sklepami typu Biedronka, piekarnie, apteki itp. , w niedalekiej odległosci samochodem Decathlon i Leroy Merlin, Auchan

Rezerwacja i płatność

Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji i płatności dowiedzą się Państwo dzwoniąc do nas lub umawiając się na prezentację.

Ukończenie inwestycji to: II/III 2024 r

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

nasi dostawcy materiałów -