ul. Świetlikowa, Poznań – Umultowo

ul. Świetlikowa, "północ"

9 KM DO CENTRUM
BLIKO NATURY
DOBRA LOKALIZACJA
KOMUNIKACJA MIEJSKA 700M
TERENY REKREACYJNE, BLISKOŚĆ RZEKI WARTY

ul. Świetlikowa, Poznań – Umultowo

Powierzchnia: 149,97 m2 z garażem

Powierzchnia działki: 750 m2

Liczba pokoi: 5

Rodzaj zabudowy: dom dwulokalowy

Termin oddania: od II 2019 r

Cena: 619.000 zł

Oferta dotyczy 2 domów dwulokalowych zlokalizowanych przy ulicy Świetlikowej – 4 lokale

Każdy lokal ma garaż oraz 2 miejsca postojowe przed domem. Metraż całkowity lokalu z garażem to około 150 m 2. Działka dla każdego lokalu to ± 750 m2. Klient ma możliwość wyboru standardu wykończenia.

Tereny, na którym budujemy są na północy Poznania, w dzielnicy Umultowo. Teren ten jest komunikacyjnie połączony ze ścisłym centrum Poznania. Odległość do centrum to około 8-9 km. W pobliżu 4 autobusy miejskie, 1 autobus nocny. Dla naszego terenu jest budowany nowoczesny kompleks przedszkolno – szkolny – szkoła podstawowa, który zaczyna działać od IX 2018. Dzielnica Umultowo jest wolna od wysokich zabudowań i dużych osiedli, z dala od zgiełku miasta, znajdują się tu głównie zabudowy jednorodzinne.  Cisza, spokój, zieleń, natura, piękne tereny spacerowo-rowerowe od początku własnych drzwi, jednak nie rezygnując z życia miejskiego, do którego jest bardzo blisko.

Dodatkowo trwa budowa tramwaju oraz Nowej Naramowickiej od 2022 roku. Trasa ta zdecydowanie usprawni komunikację publiczną i indywidualną oraz przyniesie nowe możliwości w ruchu miejskim.

Zapraszamy do kontaktu i kupna nieruchomości

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

nasi dostawcy materiałów -